
Опалювально-варильна сталева піч камін на дровах для повітряного опалення будинку ProFire (MEGAL) TARA P 8 - 8 кВт
24 114 ₴
- В наявності
- Код: CNT00009692
+380 (97) 667-83-39
Опалювально-варильна сталева піч камін на дровах для повітряного опалення будинку ProFire (MEGAL) TARA P 8 - 8 кВт
Сталева піч Tara — високоефективний опалювальний прилад. Піч працює на твердому паливі. Товсті сталеві стінки швидко прогрівають приміщення, а шамот всередині утримує тепло протягом тривалого часу. Простий та лаконічний вигляд не тільки доповнить будь-яке приміщення, а й ефективно обігріє. Наявність великого скла на дверцях печі дозволить милуватись вогнем та насолоджувати яскравим полум’ям.
Особливості:
- Корпус печі виготовлений зі сталі.
- Товщина стінок – 2-4 мм.
- Наявність великого скла на дверцях печі.
- Наявність великої камери згорання.
- Наявна подача повітря в камеру згорання.
- Наявність варильної поверхні.
- Камера згоряння футерована шамотною цеглою товщино 30 мм.
- У печі є зольний ящик та обмежувач дров.

Купити чавунну піч-камін на дровах ProFire TARA P 8 - 8 кВт гуртом і в роздріб можна в нашому інтернет-магазині!
Характеристики ProFire TARA P 8
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ProfService |
| Країна виробник | Сербія |
| Вага | 90 кг |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал топки | Сталь |
| Номінальна потужність | 8000 Вт |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Стан | Новий |
| Тип топки | Закрита |
| Облицювальний матеріал печі-каміну | Метал |
| Розташування печі-каміну | Окремо стоїть |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Висота | 750 см |
| Глибина | 498 см |
| Забір повітря в пічку: | з приміщення |
| Наявність бойлера | Да |
| Площа обігрівання | 80 м.кв. |
| Розмір камери згоряння (В×Ш×Г) | 380×390×380 мм |
| Товщина стінки | 2-4 мм |
| Ширина | 515 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 114 ₴



