Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tim Sistem |
| Країна виробник | Сербія |
| Вага | 102 кг |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 80 % |
| Матеріал топки | Сталь |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Стан | Новий |
| Тип топки | Закрита |
| Колір | Сірий |
| Система чистого горіння | Да |
| Спалювання палива на колосниковій решітці | Да |
| Облицювальний матеріал печі-каміну | Метал |
| Розташування печі-каміну | Окремо стоїть |
| Номінальна потужність | 11000.0 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 950 мм |
| Глибина | 560 мм |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 44 312 ₴
