Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EFORISI |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага | 78 кг |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 82 % |
| Матеріал топки | Шамот |
| Номінальна потужність | 13300 Вт |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Тип топки | Закрита |
| Розташування печі-каміну | Окремо стоїть |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 970 мм |
| Глибина | 410 мм |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 748 ₴
