
Сталева дров'яна піч камін з конфоркою та духовкою для обігріву заміського будинку EFORISI EFS-5 - 8,6 кВт Коричневий
22 108 ₴
- В наявності
- Код: CNT00009882
+380 (97) 667-83-39
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EFORISI |
| Країна виробник | Туреччина |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 82 % |
| Матеріал топки | Шамот |
| Номінальна потужність | 8600 Вт |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Стан | Новий |
| Тип топки | Закрита |
| Колір | Коричневий |
| Розташування печі-каміну | Окремо стоїть |
| Вага | 65 кг |
| Додаткові характеристики камінів на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 620 мм |
| Глибина | 430 мм |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 108 ₴