Чавунна дров'яна піч-камін зі скляними дверцятами для повітряного опалення будинку GURKAN MARGO - 13 кВт
Компанія Gurkan, яка розпочала свою діяльність у ливарній промисловості у 1993 році, відповідає вимогам клієнтів своєю динамічною структурою, використовуючи свій 25-річний досвід. Компанія Gurkan виробляє твердопаливні печі різних моделей зі своїм досвідченим персоналом та власним литтям.
Особливості піч Gurkan Margo:
- Піч виготовлена з якісного чавуну;
- Термостійке скло Robax має дуже низьке теплове розширення, яке здатне витримувати температури до 800 ° C;
- Камера згоряння облицьована спеціальним шамотним каменем, завдяки якому згорання відбувається ефективніше;
- Оригінальна ручка надійно фіксує дверцята, запобігаючи її мимовільному відкриттю;

Купити чавунну піч-камін на дровах GURKAN MARGO - 13 кВт гуртом і в роздріб можна в нашому інтернет-магазині!
Характеристики GURKAN MARGO
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gurkan |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага | 143 кг |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 82 % |
| Матеріал топки | Чавун |
| Номінальна потужність | 13000 Вт |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Стан | Новий |
| Тип топки | Закрита |
| Розташування печі-каміну | Окремо стоїть |
| Колір | Бежевий |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 767 мм |
| Глибина | 460 мм |
| Діаметр димоходу | 130 мм |
| Ширина | 755 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Площа обігрівання | 120 м.кв. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 54 292 ₴
