
Опалювально-варильна піч «Огнєв» на твердому паливі із сталі для обігріву невеликих приміщень 100-150 м3 Ні, 150 м3, 1
20 340 ₴
- Немає в наявності
- Код: CNT00011966
+380 (97) 667-83-39
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Новаслав |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 65 кг |
| Види твердого палива | Дрова |
| Матеріал топки | Сталь |
| Стан | Новий |
| Наявність скла у дверцятах | Немає |
| Тип палива | Тверде |
| Призначення печі | Опально-варювальна |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 663 мм |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
| Ширина | 391 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність конфорок | 1 |
| Об’єм опалювального приміщення | 150 м3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 340 ₴