Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Новаслав |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 65 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Матеріал топки | Сталь |
| Призначення печі | Опалювальна |
| Наявність скла в дверцятах | Ні |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Дрова |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 663 мм |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
| Ширина | 391 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об’єм опалювального приміщення | 150 м3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 680 ₴
