
Сталева опалювальна камінна піч Kratki TOFA з високою тепловіддачею 8 кВт на дровах сучасна для дому
82 130 ₴
- Під замовлення
- Код: CNT00012996
Відправка з 03 травня 2026Стильна висока піч-камін зі сталі Kratki TOFA дров'яна 8 кВт окремостояча для обігріву заміського будинку дачі
Дров'яна окремо стояча піч TOFA - це гармонійне поєднання сучасності та універсального дизайну. Завдяки широкому діапазону теплової потужності від 6 кВт до 10 кВт та номінальній потужності 8 кВт піч TOFA ефективно обігріває приміщення площею від 60 до 100 м². У печі TOFA використовується високоякісна сталь, яка забезпечує не тільки стійкість до високих температур, а й стабільність конструкції. Це особливо важливо для забезпечення безпеки та тривалого використання печі. TOFA обладнана скляними дверцятами з естетичним чорним декором, що надає їй елегантного вигляду. Для відкривання дверцят передбачена зручна ручка у вигляді поручня. Піч не тільки забезпечує комфорт і безпеку, але й відрізняється сучасним дизайном, що ідеально підходить до різних інтер'єрів. TOFA відповідає вимогам Ekodesign і суворого німецького стандарту BlmschV II. Це гарантує високу ефективність, низький рівень викидів та безпечний процес горіння. Гарантія 5 років.

Система безпечного закривання
У стандартній комплектації піч обладнана механізмом закривання, що складається з натяжних пружин, що автоматично закривають дверцята печі. Це запобігає випадковому залишенню дверцят у відкритому положенні.
Крім того, механізм блокування дверцят дозволяє безпечно закладати дрова та проводити технічне обслуговування. Механізм блокування тримає дверцята відчиненими, що полегшує процес додавання дров у піч і запобігає випадковому закриттю дверцят. Після блокування дверцята залишаються відкритими, доки замок не буде розблокований.
ПЕРЕВАГИ:
- тривала підтримка температури завдяки футеруванню камери згоряння накопичувальним матеріалом TERMOTEC,
- інтуїтивне регулювання подачі повітря,
- ручка у вигляді поручнів забезпечує зручне захоплення по всій довжині,
- чавунні колосникові грати та сталевий зольник у вигляді висувної скриньки,
- система "чистого скла" дозволяє тримати скло в чистоті,
- жароміцне скло виробника SCHOTT ROBAX з термостійкістю до 600°C,
- механізм закривання запобігає випадковому залишенню дверцят печі відчиненими,
- регульовані ніжки для компенсації нерівностей підлоги та вирівнювання печі,
- потрійна система аерації камери згоряння сприяє високій ефективності процесу згоряння,
- поглиблена камера згоряння вміщує більше дров,
- розширення потоку димових газів завдяки двом дефлекторам, що сприяє зниженню температури димових газів, а значить, підвищенню ефективності процесу горіння та зниженню втрат у димарі,
- забір повітря здійснюється за допомогою зовнішнього патрубка (з можливістю підключення як ззаду, так і знизу) діаметром fi 100
- піч покрита спеціально розробленою фарбувальною сумішшю з підвищеною стійкістю до подряпин і рівномірною та гладкою текстурою, фарба стійка до високих температур,
- верхня плита печі виготовлена зі сталі завтовшки 5 мм,
- камера під топкою обладнана механізмом push to open,
- відповідає критеріям ECODESIGN та суворому німецькому стандарту BlmschV II,
- призначена для будинків з рекуперацією.

Технічні характеристики та загальні дані:
Позначення у каталозі: TOFA
Виробник: Kratki (Польща)
Матеріал: сталь
Колір корпусу: чорний
Вид палива: Дрова
ККД опалення: 79%
Номінальна потужність: 8 кВт
Діапазон теплової потужності: 6.0-10.0 кВт
Діаметр вихідного отвору димоходу: 150 мм
Діаметр повітрозабірника: 100 мм
Закриття: Так
Температура відпрацьованих газів: 271℃
Максимальна довжина колод: 25 см
Фізичні параметри:
Вага: 172 кг
Ширина: 58,9 см
Висота: 126,2 см
Глибина: 50 см
Енергетична ефективність:
Енергетичний клас: А
Викиди CO (при 13% O₂) ≤0,097%
Викид пилу: 30 мг/Нм3
Теплова потужність для опалення приміщень:8 кВт
Сезонна ефективність опалення: 69%
Індекс енергоефективності (ІЕЕ): 105
Відповідність вимогам: KRATKI PRO, Ekodesign, BImSchV 2
Додаткова інформація:
Вид палива: Витримана деревина листяних порід (вологість ≤20%)
Тип фронту: Сталева передня панель з керамічним склом
Особливості дизайну: Повітрозабірник, зольник, декоративне скло, облицювання камери згоряння
Гарантія: 5 років
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kratki |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 172 кг |
| Види твердого палива | Дрова |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 79 % |
| Матеріал топки | Сталь |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Температура диму з труби | 271 град. |
| Тип палива | Тверде |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1262 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Ширина | 589 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність скла у дверцятах | Да |
| Площа обігрівання | 100 м.кв. |
| Призначення печі | Опалювальна |
| Розташування печі | Окремо стоїть |
| Тип печі | Одноярусна |
| Тепломність печі | З великою теплоємністю |
| Номінальна потужність | 8.0 |
- Ціна: 82 130 ₴





