
Камінна чавунна піч на дровах Kratki KOZA K11 буржуйка опалювальна 6 кВт довготривалого горіння для будинку дачі
54 435 ₴
- Під замовлення
- Код: CNT00012999
Відправка з 03 травня 2026Дров'яна піч буржуйка з чавуну для повітряного опалення Kratki Koza K11 Ø150 камін окремостоячий для обігріву житлових приміщень 6 кВт
Прямокутна піч на ніжках із міцного чавуну найвищої якості товщиною 8 мм. Забезпечує максимальне використання енергії. Зручна та безпечна для опалення заміського будинку, котеджу, дачі. Гарний та приємний дизайн каміну. Дверцята обладнані жароміцним керамічним склом (витримує до 660°C). Ручне керування процесом згоряння через зольник. Знижений осад сажі завдяки системі "чисте скло" (повітряний дефлектор). Система "холодної ручки" дозволяє легко знімати ручку і додавати дрова в процесі використання печі. Вихід димаря: верхній/задній.

Технічні дані:
Номер за каталогом: KOZA/K11
Номінальна потужність: 6 кВт
Діапазон теплової потужності: 3,0-9,0 кВт
ККД опалення: 76,9%
Температура відпрацьованих газів: 265℃
Максимальна довжина колод: 25 см
Матеріал: чавун
Колір: чорний
Система відчинення дверей: лівостороння
Енергетичний клас: А
Сертифікація/відповідає вимогам: Ekodesign
Діаметр вихідного отвору димоходу: 150 мм
Ширина: 49,7 см
Висота: 64,5 см
Глибина: 48,3 см
Вага: 133,75 кг
Додаткова інформація:
Особливості дизайну: Зольник
Тип фронту: Чавунна передня панель з керамічним склом
Вид палива: Дрова (витримана деревина листяних порід ≤20%)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kratki |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 133.75 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 76.9 % |
| Матеріал топки | Чавун |
| Призначення печі | Опалювальна |
| Наявність скла в дверцятах | Так |
| Номінальна потужність | 6 Вт |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Розташування печі | Окремо стоїть |
| Стан | Новий |
| Температура диму з труби | 265 град. |
| Теплоємність печі | З великою теплоємністю |
| Товщина матеріалу топки | 8 мм |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Дрова |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 645 мм |
| Глибина | 483 мм |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Ширина | 497 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
- Ціна: 54 435 ₴






