
Сталева прямокутна піч-камін Kratki KARI 70 опалювальна на дровах 8 кВт з високою тепловіддачею для будинку
86 905 ₴
- Під замовлення
- Код: CNT00013207
Відправка з 03 травня 2026Сучасна дров'яна камінна піч Kratki KARI 70 вільно стояча зі сталі 8 кВт для опалення заміського будинку дачі
Сталева піч Kratki KARI 70 – новий вимір опалення із сучасним рішенням, яке поєднує в собі елегантність та ефективність. Унікальний проект із серії KARI Pro – це квінтесенція сучасного дизайну та інноваційних технологій, що забезпечують відмінний клас енергоефективності А+. Це відмінний вибір для тих, хто цінує не лише комфорт та тепло, а й турботу про навколишнє середовище.
Камін Kratki KARI 70 відрізняється чорним сталевим фронтом з великим красивим склом, що робить його не тільки функціональним опалювальним пристроєм, але й елегантним додаванням до будь-якого інтер'єру. Дизайн каміну наголошує на сучасній естетиці простору, а декоративне скло типу GLASS дозволяє насолоджуватися полум'ям, створюючи неповторну атмосферу у вашому будинку. KARI 70 – обладнаний інтуїтивно зрозумілою системою регулювання повітряного потоку та перфорованою ручкою. Забезпечує простоту та безпеку використання, легкість очищення та виняткову ефективність.

KARI 70 – відповідає вимогам ECODESIGN та суворому німецькому стандарту BlmschV II. Піч призначена для будинків з рекуперацією тепла. На KARI 70 поширюється 10-річна гарантія, що підтверджує прихильність виробника до поставки високоякісної та надійної продукції.

Піч KARI 70 обладнана зольником, який полегшує догляд за чистотою, і спеціальним облицювальним покриттям камери згоряння, що забезпечує оптимальні умови для спалювання сезонної листової деревини з вологістю до 20%. Такий вибір палива гарантує ефективність та економічність печі, а також сприяє захисту атмосфери.
ПЕРЕВАГИ:
- більш тривала підтримка температури завдяки облицюванню камери згоряння акумулюючим матеріалом TERMOTEC,
- інтуїтивно зрозуміле регулювання повітряного потоку,
- перфорована конструкція ручки забезпечує її природне охолодження,
- чавунні грати та легкий доступ до сталевого зольнику,
- система "чистого скла" дозволяє підтримувати скло чистим,
- жароміцне скло з термостійкістю до 600°С,
- потрійна система вентиляції камери згоряння забезпечує високу ефективність процесу згоряння,
- сталевий дефлектор, що розширює шлях вихлопних газів для оптимального використання енергії,
- забір повітря здійснюється через зовнішній патрубок діаметром 100 мм, розташований на задній панелі,
- піч покрита спеціально розробленою лакофарбовою сумішшю, що має підвищенну стійкість до подряпин і однорідну та гладку структуру,
- зовнішні елементи - конструкція та верхня пластина - виготовлені зі сталі завтовшки 5 мм,
- регульовані ніжки дозволяють компенсувати нерівності підлоги та вирівняти піч,
- відповідає критеріям Ekodesign та суворому німецькому стандарту BlmschV II,
- піч призначена для будинків з рекуперацією тепла.

Технічні характеристики та загальні дані:
Позначення у каталозі: KARI/70
Виробник: Kratki (Польща)
Матеріал: сталь
Колір корпусу: чорний
Колір підкладки: білий
Вид палива: Дрова
ККД опалення: 84%
Номінальна потужність: 8 кВт
Діапазон теплової потужності: 3.5 – 10.0 кВт
Діаметр вихідного отвору димоходу: 150 мм
Діаметр повітрозабірника: 100 мм
Закриття: Ні
Система відчинення дверей: лівостороння
Температура відпрацьованих газів: 165℃
Максимальна довжина колод: 30 см
Фізичні параметри:
Вага: 176,91 кг
Ширина: 68 см
Висота: 57,4 см
Глибина: 50 см
Енергетична ефективність:
Енергетичний клас: А+
Викиди CO (при 13% O₂) ≤0,09%
Викид пилу: 14 мг/Нм3
Теплова потужність для опалення приміщень: 8 кВт
Індекс енергоефективності (ІЕЕ): 110,62
Відповідність вимогам: Ekodesign та BImSchV 2
Додаткова інформація:
Вид палива: Витримана деревина листяних порід (вологість ≤20%)
Тип фронту: Сталева передня панель зі склом з шовкографією
Особливості дизайну: Декоративне скло, Облицювання камери згоряння, Зольник
Гарантія: 10 років
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kratki |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 176.91 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 84 % |
| Матеріал топки | Сталь |
| Призначення печі | Опалювальна |
| Наявність скла в дверцятах | Так |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Розташування печі | Окремо стоїть |
| Стан | Новий |
| Температура диму з труби | 165 град. |
| Теплоємність печі | З великою теплоємністю |
| Тип печі | Одноярусна |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Дрова |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 574 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Ширина | 680 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Номінальна потужність | 8 |
- Ціна: 86 905 ₴





