
Сталева дров'яна піч камін Kratki KARI 80 для повітряного опалення будинку дачі 12 кВт зручна безпечна
92 635 ₴
- Під замовлення
- Код: CNT00013209
Відправка з 03 травня 2026Сучасна камінна піч на дровах Kratki KARI 80 зі сталі вільно стояча 12 кВт тривалого горіння для обігріву заміського будинку дачі
Сталева піч Kratki KARI 80 опалює приміщення площею від 50 м ² до 110 м ².
Це новий вимір опалення із сучасним рішенням, яке поєднує в собі елегантність та ефективність. Унікальний проект із серії KARI Pro – це квінтесенція сучасного дизайну та інноваційних технологій, що забезпечують відмінний клас енергоефективності А+. Це відмінний вибір для тих, хто цінує не лише комфорт та тепло, а й турботу про навколишнє середовище.

Камін Kratki KARI 80 відрізняється чорним сталевим фронтом з великим красивим склом, що робить його не тільки функціональним опалювальним пристроєм, але й елегантним додаванням до будь-якого інтер'єру. Дизайн каміну наголошує на сучасній естетиці простору, а декоративне скло типу GLASS дозволяє насолоджуватися полум'ям, створюючи неповторну атмосферу у вашому будинку. KARI 80 – обладнаний інтуїтивно зрозумілою системою регулювання повітряного потоку та перфорованою ручкою. Забезпечує простоту та безпеку використання, легкість очищення та виняткову ефективність.

KARI 80 – відповідає вимогам ECODESIGN та суворому німецькому стандарту BlmschV II. Піч призначена для будинків з рекуперацією тепла. На KARI 80 поширюється 10-річна гарантія, що підтверджує прихильність виробника до поставки високоякісної та надійної продукції.

Піч KARI 80 обладнана зольником, який полегшує догляд за чистотою, і спеціальним облицювальним покриттям камери згоряння, що забезпечує оптимальні умови для спалювання сезонної листової деревини з вологістю до 20%. Такий вибір палива гарантує ефективність та економічність печі, а також сприяє захисту атмосфери.

ПЕРЕВАГИ:
- більш тривала підтримка температури завдяки облицюванню камери згоряння акумулюючим матеріалом TERMOTEC,
- інтуїтивно зрозуміле регулювання повітряного потоку,
- перфорована конструкція ручки забезпечує її природне охолодження,
- чавунні грати та легкий доступ до сталевого зольнику,
- система "чистого скла" дозволяє підтримувати скло чистим,
- жароміцне скло з термостійкістю до 600°С,
- потрійна система вентиляції камери згоряння забезпечує високу ефективність процесу згоряння,
- сталевий дефлектор, що розширює шлях вихлопних газів для оптимального використання енергії,
- забір повітря здійснюється через зовнішній патрубок діаметром 100 мм, розташований на задній панелі,
- піч покрита спеціально розробленою лакофарбовою сумішшю, що має підвищенну стійкість до подряпин і однорідну та гладку структуру,
- зовнішні елементи - конструкція та верхня пластина - виготовлені зі сталі завтовшки 5 мм,
- регульовані ніжки дозволяють компенсувати нерівності підлоги та вирівняти піч,
- відповідає критеріям Ekodesign та суворому німецькому стандарту BlmschV II,
- піч призначена для будинків з рекуперацією тепла.

Технічні характеристики та загальні дані:
Позначення у каталозі: KARI/80
Виробник: Kratki (Польща)
Матеріал: сталь
Колір корпусу: чорний
Колір підкладки: білий
Вид палива: Дрова
ККД опалення: 75%
Номінальна потужність: 12 кВт
Діапазон теплової потужності: 6 – 16 кВт
Діаметр вихідного отвору димоходу: 180 мм
Діаметр повітрозабірника: 100 мм
Закриття: Ні
Система відчинення дверей: лівостороння
Температура відпрацьованих газів: 320℃
Максимальна довжина колод: 50 см
Фізичні параметри:
Вага: 198,92 кг
Ширина: 77 см
Висота: 66,8 см
Глибина: 50 см
Енергетична ефективність:
Енергетичний клас: А+
Викиди CO (при 13% O₂) ≤0,1%
Викид пилу: 34 мг/Нм3
Теплова потужність для опалення приміщень: 12 кВт
Індекс енергоефективності (ІЕЕ): 113
Відповідність вимогам: Ekodesign та BImSchV 2
Додаткова інформація:
Вид палива: Витримана деревина листяних порід (вологість ≤20%)
Тип фронту: Сталева передня панель зі склом з шовкографією
Особливості дизайну: Повітрозабірник, Декоративне скло, Облицювання камери згоряння, Зольник, Регульовані ніжки M10
Гарантія: 10 років
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kratki |
| Країна виробник | Польща |
| Вид пального | Тверде |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 75 % |
| Матеріал топки | Сталь |
| Номінальна потужність | 12 Вт |
| Площа обігріву | 110 кв.м |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Стан | Новий |
| Температура диму з труби | 320 град. |
| Наявність скла в дверцятах | Так |
| Розташування печі | Окремо стоїть |
| Призначення печі | Опалювальна |
| Теплоємність печі | З великою теплоємністю |
| Вага | 198.92 кг |
| Тип печі | Одноярусна |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Дрова |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 668 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Діаметр димоходу | 180 мм |
| Ширина | 770 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
- Ціна: 92 635 ₴






