
Сталева вільно стояча піч-камін Kratki KARI 95/W для повітряного опалення будинку 14 кВт з нішою для дров
113 168 ₴
- Під замовлення
- Код: CNT00013212
Відправка з 03 травня 2026Дров'яна камінна піч зі сталі Kratki KARI 95 W опалювальна для будинку дачі 14 кВт з вбудованою нішою для палива з високою тепловіддачею
Сталева прямокутна піч Kratki KARI 95 W з номінальною потужністю 14 кВт — ідеальне рішення для ефективного обігріву великих приміщень. Це новий вимір опалення із сучасним рішенням, яке поєднує в собі елегантність, ефективність та функціональність.Завдяки вбудованій ніші для дров піч забезпечує легкий доступ до палива, роблячи опалення простішим та приємнішим.

Камін Kratki KARI 95 W відрізняється чорним сталевим фронтом з великим красивим склом, що робить його не тільки функціональним опалювальним пристроєм, але й елегантним додаванням до будь-якого інтер'єру. Дизайн каміну наголошує на сучасній естетиці простору, а декоративне скло типу GLASS дозволяє насолоджуватися полум'ям, створюючи неповторну атмосферу у вашому будинку. KARI 95 W – обладнаний інтуїтивно зрозумілою системою регулювання повітряного потоку та перфорованою ручкою. Забезпечує простоту та безпеку використання, легкість очищення та виняткову ефективність.

KARI 95 W – відповідає вимогам ECODESIGN та суворому німецькому стандарту BlmschV II. Піч призначена для будинків з рекуперацією тепла. На KARI 95 W поширюється 10-річна гарантія, що підтверджує прихильність виробника до поставки високоякісної та надійної продукції.

Піч KARI 95 W обладнана зольником, який полегшує догляд за чистотою, і спеціальним облицювальним покриттям камери згоряння, що забезпечує оптимальні умови для спалювання сезонної листової деревини з вологістю до 20%. Такий вибір палива гарантує ефективність та економічність печі, а також сприяє захисту атмосфери.

ПЕРЕВАГИ:
- ефективний обігрів великих приміщень - потужність печі 14 кВт забезпечує ефективне тепло, екологічність та комфорт,
- більш тривала підтримка температури завдяки облицюванню камери згоряння акумулюючим матеріалом TERMOTEC,
- інтуїтивно зрозуміле регулювання повітряного потоку,
- перфорована конструкція ручки забезпечує її природне охолодження,
- чавунні грати та легкий доступ до сталевого зольнику,
- система "чистого скла" дозволяє підтримувати скло чистим,
- жароміцне скло з термостійкістю до 600°С,
- потрійна система вентиляції камери згоряння забезпечує високу ефективність процесу згоряння,
- сталевий дефлектор, що розширює шлях вихлопних газів для оптимального використання енергії,
- забір повітря здійснюється через зовнішній патрубок діаметром 100 мм, розташований на задній панелі,
- піч покрита спеціально розробленою лакофарбовою сумішшю, що має підвищенну стійкість до подряпин і однорідну та гладку структуру,
- зовнішні компоненти - верхня плита - виготовлені зі сталі завтовшки 5 мм,
- регульовані ніжки дозволяють компенсувати нерівності підлоги та вирівняти піч,
- відповідає критеріям Ekodesign та суворому німецькому стандарту BlmschV II,
- піч призначена для будинків з рекуперацією тепла,
- ніша для дров.

Технічні характеристики та загальні дані:
Позначення у каталозі: KARI/95/W
Виробник: Kratki (Польща)
Матеріал: сталь
Колір корпусу: чорний
Колір підкладки: білий
Вид палива: Дрова
ККД опалення: 83%
Номінальна потужність: 14 кВт
Діапазон теплової потужності: 6.0 – 16.5 кВт
Діаметр вихідного отвору димоходу: 200 мм
Діаметр повітрозабірника: 100 мм
Закриття: Ні
Система відчинення дверей: лівостороння
Температура відпрацьованих газів: 195℃
Максимальна довжина колод: 50 см
Фізичні параметри:
Вага: 328,12 кг
Ширина: 95 см
Висота: 117,3 см
Глибина: 50 см
Енергетична ефективність:
Енергетичний клас: А+
Викиди CO (при 13% O₂) ≤0,1%
Викид пилу: 37 мг/Нм3
Теплова потужність для опалення приміщень: 14 кВт
Індекс енергоефективності (ІЕЕ): 109,32
Відповідність вимогам: Ekodesign та BImSchV 2
Додаткова інформація:
Вид палива: Витримана деревина листяних порід (вологість ≤20%)
Тип фронту: Сталева передня панель зі склом з шовкографією
Особливості дизайну: Повітрозабірник, декоративне скло, облицювання камери згоряння, зольник, ніша для дров
Гарантія: 10 років
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kratki |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 328.12 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 83 % |
| Матеріал топки | Сталь |
| Призначення печі | Опалювальна |
| Наявність скла в дверцятах | Так |
| Номінальна потужність | 14 Вт |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Розташування печі | Окремо стоїть |
| Стан | Новий |
| Температура диму з труби | 195 град. |
| Теплоємність печі | З великою теплоємністю |
| Тип печі | Одноярусна |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Дрова |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1173 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Діаметр димоходу | 200 мм |
| Ширина | 950 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
- Ціна: 113 168 ₴






