На сьогоднішній день вінок з ялинових гілок яскрава новорічна прикраса, яким допоможе створити святкову атмосферу і надати відчуття Різдва, що наближається.
Вінок хвойний штучний Хвоя Premium для декорацій та оформлення приміщень
Урочистий литий вінок Хвоя Premium з блакитної хвої чудово виглядає на вхідних дверях, каміні, а також може стати центральною окрасою святкового столу. Його можна використовувати для прикраси альтанки, де, можливо, проходитиме частина свята. Легко декорується кульками, стрічками, шишками, бантами, свічками та гірляндами.

Характеристики:
-
Матеріал - поліетилен
-
Колір хвої - блакитний
-
Діаметр – 45, 55, 60 см
-
Вага – 0,5, 0,8, 0,9 кг
Купити литий вінок з блакитної хвої Хвоя Premium d-45 см можна в нашому інтернет-магазині ProfService ТОВ Професійний сервіс!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HVOYA |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр | 60 см |
| Довжина | 42 см |
| Матеріал | Поліетилен |
| Тип | Різдвяний вінок |
| Колір | Блакитний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 42 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 810 ₴
