Лежак-шезлонг для пляжу дерев'яний "Традиція" з підлокітниками
Крісло «Традиція» з підлокітниками зі спеціально підібраним ергономічним настилом забезпечить Вам здоровий відпочинок і максимум комфорту.
Наявність підлокітників значно покращує відпочинок та підвищує рівень релаксації.
Дерев’яні врізні планки, додаткові нижні підпори та нижня обв'язка по контуру гарантують надійність при використанні, а також надають естетичності буковому кріслу.
Можна використовувати у саунах, соляних печерах та громадських місцях.
Особливості
- ергономічний профіль, що повторює форму тіла;
- підлокітники для комфортнішого відпочинку;
- міцність та надійність конструкції (врізні планки, додаткові нижні підпори, нижня обв'язка по контуру);
- підходить для важчих людей (до 150 кг);
- підходить для саун, соляних печер та громадських місць;
- можливе докомплектування подушкою-підголівником "Мар'яро".
Купити Дерев'яний шезлонг для бани можна в нашому інтернет-магазині GoodsDream Товари Мрії!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Матеріал | Дерево |
| Наявність коліщаток | Ні |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Колір (відтінок) меблів | Бук світлий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 17 кг |
| Висота | 96 см |
| Довжина | 100 см |
| Ширина | 62 см |
| Комплектація | |
| Матрац | Ні |
| Підлокітник | 2 (шт) |
| Подушка-підголівник | Ні |
| Столик | Ні |
| Знімний козирок від сонця | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захисне покриття | водостійкий лак |
| Матеріал виготовлення | Масив бука |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 250 ₴


