
Кахельна сталева піч камін Kratki WK 440 буржуйка на дровах чорна 5,5 кВт для повітряного опалення будинку
Ціну уточнюйте
- Під замовлення
- Код: CNT00000604
Відправка з 03 травня 2026Камінна дров'яна піч буржуйка Kratki WK 440 опалювальна 5.5 кВт тривалого горіння зі сталі чорна плитка
Кахельна піч з високоміцної сталі Kratki WK 440 з облицюванням у ретро-стилі ідеально підходить до стилізованого інтер'єру. Завдяки простій геометричній формі чудово виглядає у сучасних приміщеннях. Піч безпечна і має високу тепловіддачу. Корпус та передня частина печі стійкі до високих температур за рахунок використання сталі високої якості. Ручний контроль за процесом згоряння здійснюється завдяки зольнику. Піч має жароміцне керамічне скло (витримує до 660°С). Облицювання корпусу глянсовою плиткою збільшує час тепловіддачі і є додатковим джерелом тепла після згасання вогню. Теплонакопичувальний матеріал Termotec підвищує температуру в камері згоряння. Скло в дверцятах не забруднюється від кіптяви завдяки системі «чисте скло». Піч екологічна та відповідає вимогам стандартів EcoDesign.
Кахельні печі Kratki відносяться до твердопаливних печей з ручним завантаженням палива і топковими дверцятами, що замикаються. Вони є додатковим джерелом тепла у приміщеннях, в яких встановлені.

Технічні характеристики та загальні дані:
KRATKI WK/440/KAFEL/CZ
Виробник: Kratki (Польща)
Матеріал: сталь, плитка
Вид палива: дрова
ККД опалення: 80%
Номінальна потужність: 5.5 кВт
Діапазон теплової потужності: 3.0 – 9.3 кВт
Діаметр вихідного отвору димоходу: 130 мм
Система відчинення дверей: лівостороння
Закриття: ні
Максимальна довжина колод: 25 см
Температура відпрацьованих газів: 300℃
Фізичні параметри:
Вага: 130 кг
Ширина: 75 см
Висота: 74,8 см
Глибина: 37,7 см
Енергетична ефективність:
Енергетичний клас: А
Індекс енергоефективності (ІЕЕ): 106
Сезонна ефективність опалення: 70%
Теплова потужність для опаленнщенья примі: 5.5 кВт
Викиди CO (при 13% O₂) ≤0,11%
Викиди CO (мг/м3): 1237
Викид пилу (мг/Нм3): 31
Викиди NOx (мг/м3): 110
Викиди НГК (мг/м3): 85
Сертифікація/відповідність: Ekodesign
Додаткова інформація:
Вид палива: Дрова
Особливості дизайну: Облицювання камери згоряння, зольник, облицювання корпусу глянцевим кахлем
Гарантія: 5 років
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kratki |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 130 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 80 % |
| Матеріал топки | Сталь |
| Призначення печі | Опалювальна |
| Наявність скла в дверцятах | Так |
| Номінальна потужність | 5.5 Вт |
| Оздоблення печі | Облицювання кахлями |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Розташування печі | Окремо стоїть |
| Стан | Новий |
| Температура диму з труби | 300 град. |
| Теплоємність печі | З великою теплоємністю |
| Тип печі | Одноярусна |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Дрова |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 748 мм |
| Глибина | 377 мм |
| Діаметр димоходу | 130 мм |
| Ширина | 750 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
- Ціна: Ціну уточнюйте

