
Газова пропан-бутанова піч KRATKI Koza AB ENYO сталева опалювальна 4 кВт для будинку дачі елегантний стиль
Ціну уточнюйте
- Під замовлення
- Код: CNT00006623
Відправка з 03 травня 2026Сталевий газовий камін KRATKI Koza AB ENYO газ пропан-бутан 4 кВт окремо стояча піч для обігріву заміського будинку дачі
Сталева газова піч-камін Koza АВ ENYO відрізняється сучасними інноваційними технічними рішеннями, які забезпечують високу теплову ефективність та зручність експлуатації. Піч має два скла. Зовнішнє – декоративне, покриває всю поверхню дверцят, надаючи печі сучасного та елегантного вигляду. Спеціально розроблений керамічний пальник забезпечує реалістичне бачення вогню, як у справжній дров'яній печі. Крім того, можна самостійно регулювати висоту полум'я.
БЕЗПЕКА НА ВИЩОМУ РІВНІ
Камін обладнаний повністю безпечною та передовою системою автоматичного управління газом, яка захищає від неконтрольованого витоку палива.
Герметично закрита камера згоряння забезпечує високий рівень безпеки. У разі виникнення проблем з прохідністю димоходу піч автоматично вимикається. Це дозволяє милуватися полум'ям під повним контролем.
Крім того, відмінна герметичність печі гарантується зварними міцними швами, виконаними в захисному шарі благородного газу. Піч виготовлена зі сталі. Сталеві елементи вирізаються лазером на сучасних пристроях, а потім гнуться на згинальних верстатах з ЧПУ.
Піч має власну систему електроживлення. Завдяки цьому у разі відключення електроенергії вона працюватиме справно. Блок управління живиться від 4 батарейок 1,5V.
Автоматика, яка використовується у пристрої, гарантує захист від несанкціонованого ввімкнення дітьми. Вона також дозволяє запрограмувати її включення або вимкнення у певний час та у певний день.
Додатково газова піч Koza AB ENYO обладнана термопарним датчиком, який вимикає подачу газу на пальник, якщо полум'я задувається.
Піч має сертифікат перевірки типу ЄС, що гарантує безпеку використання, охорони здоров'я та оточуючого довкілля.
ЗРУЧНЕ ВИКОРИСТАННЯ
Пристрій повністю керується та регулюється за допомогою пульта дистанційного керування з вбудованим термостатом. Для встановлення не потрібен традиційний димар — система коаксіального кабелю дозволяє встановлювати піч в приміщеннях без димаря, досить просто прокласти кабель зовні стіни будівлі або даху.
Пристрій має можливість програмування добової температури на сім днів вперед. Це означає, що ми можемо задати не лише бажану температуру, але й час увімкнення та вимкнення печі.
Невелика вага та простота встановлення дозволяють вільно змінювати розташування залежно від доступу до каналу відведення відпрацьованих газів. Вихід відпрацьованих газів розташований у верхній частині печі.
Скло в дверцятах печі — це спеціальна термостійка кераміка, яка використовується також у традиційних камінних топках та витримує температуру до 660°C.
Увага! Перед покупкою ви повинні вказати, який тип газу використовуватимете - природний газ чи пропан-бутан, оскільки вибір пальника та форсунок залежить від вибору газу. Перед встановленням переконайтеся, що підключене обладнання призначене для подачі газу, придатного для цього типу, який встановлено в газовій системі. Всю необхідну інформацію про параметри газу можна знайти на паспортній табличці каміну та в інструкції з експлуатації.

Технічні характеристики та загальні дані:
KOZA/AB/ENYO/R/GAZ/G30/30MBAR
Виробник: Kratki (Польща)
Матеріал: сталь
Колір: чорний
Вид палива: газ (пропан-бутан)
Тип газу: G30/30MBAR
Витрата газу при мінімальному тепловому навантаженні: 0,103
Витрата газу при номінальному тепловому навантаженні: 0,123
Номінальна потужність: 4.0 кВт
Діапазон теплової потужності: 3,4 – 4,0 кВт
Діаметр вихідного отвору димоходу: 150 мм
Фізичні параметри:
Вага: 103 кг
Ширина: 50,9 см
Висота: 115,6 см
Глибина: 43,4 см
Енергетична ефективність:
Енергетичний клас: А
Індекс енергоефективності (ІЕЕ): 91,4
Теплова потужність для опалення приміщень: 4,5 кВт
Відповідає критеріям Рекуперації
Додаткова інформація:
Вид палива: Пропан-бутан
Особливості дизайну: Декоративне скло
Гарантія: 5 років
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kratki |
| Країна виробник | Польща |
| Номінальна потужність | 4 Вт |
| Призначення печі | Опалювальна |
| Вид пального | Газоподібний |
| Розташування печі | Окремо стоїть |
| Матеріал топки | Сталь |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Наявність скла в дверцятах | Так |
| Вага | 103 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 509 мм |
| Висота | 1156 мм |
| Глибина | 434 мм |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Додаткові характеристики газових печей | |
| Номінальна теплова потужність пальника | 4 Вт |
| Комплектація | |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Так |
- Ціна: Ціну уточнюйте




